Klimatyzacja i klimatyzatory dla sprzedawców i instalatorów

Klimatyzacja SAMSUNG lekkie komercyjne systemy SPLIT

Firma Samsung oferuje najlepsze systemy klimatyzacji dostosowane do Twoich potrzeb — niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązań dla domu czy dla biznesu. Wyjątkowo ciche i energooszczędne systemy stanowią doskonale zoptymalizowane rozwiązanie z zakresu klimatyzacji. Lekka konstrukcja, niewielkie rozmiary oraz obsługa jednym przyciskiem umożliwiają łatwy i niedrogi montaż.

Systemy SPLIT

FJM | 5 pomieszczeń

Samsung klimatyzacja jednostka zewnętrzna multisplit
 • Praca w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych
 • Sprężarka BLDC (Twin Rotary)
 • Mniej wibracji i hałasu

Jednostka FJM poradzi sobie w każdej sytuacji, bez względu na temperaturę. Może zapewniać chłód przy temperaturze do 50°C, jak i dostarczać ciepło w temperaturze do -20°C. Nie trzeba dołączać żadnych dodatkowych jednostek wspomagających pracę systemu w ekstremalnych warunkach. Inteligentny system inwerterowy szybko zapewnia żądaną temperaturę od chwili uruchomienia i cały czas reguluje działanie, nieprzerwanie tworząc komfortowe środowisko.

Kluczem do wydajności jednostki FJM jest sprężarka BLDC (Twin Rotary), którą montujemy we wszystkich naszych urządzeniach zewnętrznych. Podwójna krzywka mimośrodowa i dwie przeciwwagi wyjątkowo dobrze tłumią wibracje, dzięki czemu całe urządzenie działa bardzo cicho. Wysokiej jakości ruchome części, np. niezawodne łożyska, oraz najwyższej klasy rolki i łopatki zapewniają stabilność i niezawodność.

Nowe modele zewnętrzne FMJ oprócz podwójnej sprężarki BLDC dodatkowo są wyposażone w sprężarkę TBR Sine-Wave. Dzięki temu osiągnięto 70-procentową redukcję zmienności momentu obrotowego i 80-procentową redukcję wibracji w porównaniu ze zwykłą sprężarką. W efekcie silnik jest minimalnie obciążony, co znacznie wydłuża okres eksploatacji całej jednostki. Kolejną korzyścią jest redukcja hałasu umożliwiająca stworzenie bardziej komfortowych warunków pracy.

EHS TDM Plus | Wysoka efektywność

Samsung klimatyzacja jednostka zewnętrzna multisplit podwójna
 • Zintegrowany oszczędny system grzania i chłodzenia
 • Doskonały kompleksowy system
 • Szybkie grzanie za pomocą technologii TDM

EHS TDM może podgrzewać i chłodzić zarówno wodę, jak i powietrze za pomocą pojedynczej jednostki zewnętrznej. System powietrze-powietrze szybko osiąga stabilną temperaturę, podczas gdy system powietrze-woda dostarcza ciepłą wodę do grzejników, ogrzewania podłogowego i kranów. Cała ta oszczędna i ekologiczna technologia mieści się w jednostce zewnętrznej, dzięki czemu idealnie sprawdza się w miejscach o ograniczonej powierzchni.

Innowacyjna funkcja EHS TDM umożliwia wykonywanie dwóch zadań przez jedną jednostkę zewnętrzną. Inteligentna funkcja sterowania automatycznie zmienia tryby powietrze-woda i powietrze-powietrze. Zaletą pojedynczego urządzenia do montażu jest oszczędność kosztów i miejsca.

Technologia TDM umożliwia szybsze i łatwiejsze podwójne sterowanie temperaturą w pomieszczeniach. Zastosowane innowacyjne rozwiązanie pozwala jeszcze szybciej nagrzać pomieszczenie przez nawiewanie ciepłego powietrza i podgrzewanie systemu podłogowego. System EHS TDM zadba o idealny komfort w Twoim domu.

DVM S Eco, Essential

Samsung klimatyzacja jednostka zewnętrzna multisplit podwójna
 • Najlepsza wydajność w swojej klasie
 • Kompaktowe wymiary a tak wiele możliwości
 • Wysoka wydajność i efektywność energetyczna
 • Wygodna instalacja ze wszystkich stron
 • Niezawodność i wydajność nawet w bardzo niskich temperaturach
 • Montaż możliwy prawie wszędzie
 • Steruj urządzeniem gdziekolwiek jesteś

 

Większa moc nominalna na mniejszej powierzchni. Zastosowane technologie pozwalają uzyskać najwyższą moc nominalną na rynku, aż 14HP oraz pracę w szerokim zakresie temperatur.

Dzięki 30%* mniejszej masie i 56%* mniejszym wymiarom instalacja nie będzie stanowić żadnego problemu.

*W porównaniu do konwencjonalnych systemów Samsung.

Zaawansowane technologie znacząco podnoszą wydajność i redukują straty energii. Urządzenie posiada sprężarkę Digital Inverter, zoptymalizowany wymiennik ciepła z fałdowanymi lamelami oraz wydajne wentylatory.

4-stronny montaż przewodów umożliwia instalację agregatu w wielu miejscach, nawet w bardzo małych pomieszczeniach, znacznie ułatwia również konserwację urządzenia.

Zaawansowana technologia sterowania przepływem czynnika chłodniczego Flash Injection, czyli wtrysk par i cieczy czynnika chłodniczego, zapewnia wysoką wydajność pracy również przy -25°C.

Całkowita czynna długość instalacji to aż 160m a maksymalna różnica poziomów to 50m. Znacznie zwiększa to możliwości montażu jednostki zewnętrznej oraz jednostek wewnętrznych.

Dzięki funkcji Wi-Fi Kit urządzeniem można sterować zdalnie za pomocą specjalnej aplikacji na smartfona*. W każdym miejscu i o każdej godzinie można włączyć i wyłączyć jednostkę, zmienić tryb działania, ustawić temperaturę oraz zdefiniować inne parametry jej działania.

*Aplikacja dostępna na iPhone i urządzenia z systemem Android. Wymagane jest połączenie z siecią Wi-Fi.