Klimatyzacja i klimatyzatory dla sprzedawców i instalatorów

Klimatyzacja MITSUBISHI MR SLIM

Mitsubishi Electric jest światowym liderem w branży systemów klimatyzacyjnych do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Każdy produkt to niezwykłe osiągnięcie, zapewniające lata bezproblemowej eksploatacji przy niskim zużyciu energii i minimalnym wpływie na środowisko naturalne.

Klimatyzacja Mr. SLIM

4-stronne urządzenia kasetonowe

Czy w biurze, czy w sklepie albo pokoju hotelowym: 4-stronne urządzenie kasetonowe z minimalistyczną maskownicą o skromnym wyglądzie pasuje do każdego wystroju wnętrza.

W efekcie przemyślanych modyfikacji konstrukcji i materiałów masa urządzenia zmniejszona została o 20% w stosunku do poprzedniego modelu. Ułatwia to też montaż. Dzięki wprowadzonym modernizacjom powietrze wlatuje do pomieszczenia poziomym strumieniem. Powietrze może wtedy najpierw rozprzestrzenić się pod sufitem, a następnie powoli opaść. Pomieszczenie jest dzięki temu klimatyzowane bez powstawania przeciągów.

Urządzenia kanałowe

Urządzenia kanałowe przeznaczone są do budynków, w których powietrze dystrybuowane jest na duże odległości.

Design: Urządzenie do całkowitej zabudowy. Jakość powietrza: Long-Life-Filter, Doprowadzanie świeżego powietrza. Regulowany strumień powietrza: Automatyczne sterowanie wentylatorem, 3 biegi wentylatora – urządzenia PEAD, W urządzeniach PEAD regulowany przepływ powietrza – 0 – 10 V (wymagane akcesoria).

Power Inverter R32

Sprawdzona technika w połączeniu z nowym czynnikiem chłodniczym pozwala na jeszcze większą długość instalacji niż w przypadku Power Inverter z R410A. Zapewnia to także wysoką niezawodność działania przy niskim zużyciu energii. Ze względu na wysoką niezawodność działania i niskie zużycie energii urządzenia klimatyzacyjne Mr. Slim znakomicie sprawdzają się w średniej wielkości pomieszczeniach obiektów użytkowo-technicznych. Zależnie od zakresu zastosowania mogą być montowane jako rozwiązanie Single Split lub Multi Split z trybem pracy symultanicznej dwóch, trzech lub czterech urządzeń wewnętrznych.

Power Inverter

Urządzenia zewnętrzne Power Inverter ustanawiają standardy w zakresie wydajności energetycznej klimatyzatorów do zastosowań komercyjnych. Poprzez zastosowanie specjalnego odbiornika Power Receiver do przechładzania czynnika chłodniczego i dwóch osobno sterowanych zaworów rozprężnych urządzenia pracują w optymalnym zakresie niezależnie od stanu roboczego. Zależnie od podłączonych urządzeń wewnętrznych możliwe jest osiągnięcie klasy efektywności energetycznej nawet A++ w trybie grzania i chłodzenia. Inwertery można łączyć ze wszystkimi urządzeniami wewnętrznymi serii Mr. Slim i ponadto są przygotowane także do podłączania do zewnętrznych wymienników ciepła przez PAC-IF012B-E

Standard Inverter

Kompaktowe urządzenia wewnętrzne standardowych systemów inwerterowych serii Mr. Slim dostępne w wersjach 230 V, 50 Hz i 400 V, 50 Hz oddają do dyspozycji zawsze tylko tyle mocy, ile jest jej potrzebne. Dzięki nowym obudowom o niewielkich wymiarach i optymalizacji sezonowej efektywności energetycznej poszerzają się możliwości zastosowania solidnych modeli Standard Inverter.