Klimatyzacja i klimatyzatory dla sprzedawców i instalatorów

Klimatyzacja FUJI Multi SPLIT 2-8 pomieszczeń

Zastosowanie systemów klimatyzacji w mieszkaniach, apartamentach w domach jednorodzinnych. Klimatyzacja doskonała do pomieszczeń biurowych, chłodzi sale konferencyjne, pomieszczenia magazynowe, gabinety lekarskie, sklepy, restauracje, kawiarnie oraz obiekty użyteczności publicznej.

Klimatyzacja Multi Split 2-8 pomieszczeń

Klimatyzacja Multi Split 2-8 pomieszczeń

Rozdzielacz MultiSPLIT 8 optymalizuje regulację przepływu czynnika

Jednostki MultiSPLIT 8 to wydajne urządzenia, które dzięki zastosowaniu rozdzielacza optymalnie regulują przepływ powietrza; Zastosowanie takiego rozwiązania powoduje, że temperatura ustawiona dla poszczególnych pomieszczeń jest osiągana w bardzo szybkim czasie.

Szeroka gama typów oraz modeli jednostek wewnętrznych

7 typów, 30 modeli o wydajności od 2 kW do 7 kW. Dzięki szerokiemu zakresowi mocy oraz typów jednostek wewnętrznych istnieje możliwość realizacji zróżnicowanych inwestycji, takich jak hotele, domy, sklepy i inne.

Montaż zapewniający oszczędność miejsca

Istnieje możliwość podłączenia kilku jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej przy jednoczesnym zachowaniu dużej elastyczności prowadzonych instalacji. Porównując system MultiSPLIT do do standardowych Splitów zyskujemy dużą oszczędność miejsca oraz elastyczność montażu.

Wysoka efektywność

Przez ponad 90% czasu, klimatyzatory pracują z wydajnością częściową, a nie z nominalną. Bieżące zapotrzebowanie na chłodzenie/ogrzewanie zależy od wielu czynników: m/ in. od pogody, pory roku, sposobu wykorzystywania, czy czasowego wyłączenia pomieszczeń z użycia.

Duża elastyczność montażu

Do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć 6 jednostek o łącznej wartości przyłączeniowej do 130% wydajności nominalnej agregatu. Długie orurowanie: max 115 m umożliwia zastosowanie systemu MultiSPLIT w dużych wielopiętrowych budynkach. Max. różnica poziomów j.wew./j.zew. 30 metrów. Max. różnica poziomów miedzy j. wew. 15 m. Czynna długość rur 70 m.

Jest to system pozwalający na pracę od 2-8 jednostek wewnętrznych podłączonych do jednej jednostki zewnętrznej. Jednostki mogą pracować na różnej nastawie i na różnych biegach wentylatora.

System idealnie się sprawdza w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, sklepowych oraz hotelowych, zaoszczędzając miejsce montażu agregatu na zewnątrz budynku. Tryb pracy (chłodzenie/grzanie) dla każdej z jednostek wewnętrznych jest jednakowy.